Apartament w Zakopanem: idealny dla dużej rodziny

Czy każdy, nawet najkrótszy urlop musisz zaplanować miesiąc wcześniej, bo nigdy nie umiesz znaleźć dogodnego miejsca noclegowego, które zapewniłoby komfort całej twojej rodzinie? W stolicy Tatr czeka cię miłe zaskoczenie: zarezerwuj apartament w Zakopanem, który spełni potrzeby twoje oraz najbliższych.

Dostosuj ilość pokoi do swoich potrzeb

Dzięki specjalnie stworzonej wyszukiwarce możesz bardzo szybko wyszukać odpowiedni apartament w Zakopanem. Wystarczy jedynie wpisać liczbę osób, z którymi planujesz urlop. Program uwzględnia osoby dorosłe, dzieci od 5 lat oraz w osobnej rubryce maluchy w wieku do 4 lat. Opcji jest więc wiele. Poniżej podanych jest tylko kilka przykładów:

  • Mieszkania dwupokojowe, czyli sypialnia oraz salon z osobną kuchnią
  • Trzypokojowe, a więc salon oraz dwie sypialnie i jeszcze jeden aneks sypialniany
  • Trzy pokoje, które składają się z dwóch osobnych sypialni oraz wspólnego salonu
  • Klasyczne cztery pokoje, czyli trzy sypialnie oraz salon

Dodatkowo, możesz wybrać również nowocześniejsze, ale mniejsze apartamenty w Zakopanem, takie jak:

  • Mieszkanie typu studio, czyli jeden pokój oraz aneks sypialniany lub pokój z otwartą kuchnią
  • Możesz również wynająć domek

Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej dodatkowej przestrzeni, na przykład małego ogródka czy tarasu, lepiej wynajmij domek. Tych również jest wiele, z różnymi układami pomieszczeń do wyboru, jak również z jedną lub kilkoma łazienkami. Konkretne przykłady znajdziesz na stronie apartamentyzakopane.pl

Dodatkowe udogodnienia tylko w Apartamentach w Zakopanem

Oprócz miejsca do swobodnego przemieszczania się i odpoczywania, możesz liczyć również na szereg udogodnień dla siebie oraz maluchów, które dodatkowo uprzyjemnią czas wolny.

Dla dzieci – zaproszenie do wspaniałej zabawy

W słoneczne, letnie dni najmłodsi mogą korzystać z rozbudowanego placu zabaw, który dostępny jest w prywatnym ogrodzie w domku lub na terenie apartamentowca. Dodatkowo, w niektórych miejscach noclegowych dostępny jest basen, który może dostarczyć kolejnej porcji wrażeń i rozrywki dla najmłodszych.

Kolejnym udogodnieniem dla rodziców maluszków jest dedykowany pakiet gratis, w którym właściciel apartamentu udostępnia łóżeczko oraz krzesełko do kamienia.

Dla rodziców – błoga chwila relaksu

Niektóre z apartamentów w Zakopanem gwarantują swoim gościom bardzo szeroką oraz atrakcyjną ofertę basenów i saun. Dodatkowo można znaleźć również siłownię czy fitness. Kolejnym udogodnieniem jest garaż podziemny oraz winda, dzięki którym o wiele łatwiej wnieść swoje rzeczy. Zwłaszcza wtedy, gdy jest ich więcej niż dla dwóch czy trzech osób…


Post Author: info_pras

Zespół WebTurystyka informuje, że wszystkie artykuły tego użytkownika mają znamiona informacji handlowej. Dlatego mogą występować w nich treści mające zachęcić do odwiedzenia serwisów autora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *