Co warto zwiedzić w Rewalu?

by / 0 Comments / 97 View / 16 maja 2014

Could not save XML file

Could not save marker XML file (/home/fiuczer/domains/webturystyka.pl/public_html/wp-content/uploads/wp-google-maps/7markers.xml) for Map ID 7

Zwiedzając nadmorskie miejscowości, nie moglibyśmy opuścić nabrzeża, nie zajrzawszy wcześniej do Rewalu. Może się okazać, że to miejsce zrobi na nas szczególne wrażenie ze względu na to, że tutejsze atrakcje są tak oryginalne, a zarazem tak naturalnie wpasowują się w klimat tego miejsca. Od samego początku będzie nam więc towarzyszyć uczucie ekscytacji, a jeśli od razu zechcemy odbyć długi spacer po okolicy, warto uwzględnić wszystkie te punkty, z jakich najlepiej będziemy mogli zobaczyć to, co jest tutaj najpiękniejsze. Nie zaszkodzi zatem wybrać się na platformę widokową, czy na taras widokowy – z obydwu miejsc będziemy mogli podziwiać wspaniały krajobraz i cieszyć się ciszą, nawet stojąc w grupce ludzi. Jest to po prostu obraz jakby żywcem namalowany przez wybitnego artystę i stąd właśnie ta cisza, kiedy brakuje słów.

Rewal

Rewal – miejsce owiane legendą i romantyzmem

Ta nieduża miejscowość skrywa w sobie wiele tajemnic, dlatego też nie można jej poznać od tak. Trzeba poświęcić jej trochę więcej swojego czasu, a wtedy będziemy mogli spojrzeć na niektóre obiekty z zupełnie innej perspektywy, jak na przykład na pomnik rybaka, czy na wielkie stalowe wieloryby, ustawione w centrum. Poszukiwanie odpowiedzi jest równie ekscytujące, co samo zwiedzanie i doświadczanie różnych przeżyć na widok atrakcji, których można dotknąć fizycznie, jak i każdym zmysłem. Kiedy wsiądziemy do wiekowej ciuchci, z pewnością będziemy mogli określić taką podróż, jako niezwykle romantyczną, a zarazem poczujemy przypływ jakiegoś sentymentalizmu za tym, co dawne i czego nie znajdziemy w codziennym życiu. Zupełnie inaczej może być wtedy, gdy będziemy przechadzać się aleją zakochanych.

Rewal

Rewal

Tutaj wręcz poczujemy się, jakbyśmy zostali zamknięci w szekspirowskim klimacie Romea i Juli, których rzeźby będą nas witać jak starzy przyjaciele, których pamiętamy ze szkoły podstawowej, a jednocześnie spojrzymy na nich z perspektywy własnych doświadczeń, zupełnie inaczej, niż wówczas. Wyjedziemy z Rewalu odmienieni, możemy być tego pewni i nie powinniśmy za bardzo się dziwić, jeśli wkrótce po tym zaczniemy tęsknić za magią tego miejsca.

Zapraszamy na www.euro-baltyk.pl – kwatery Rewal. Napisz lub zadzwoń.


Your Commment

Email (will not be published)