Długi weekend majowy 2013

Wielkimi krokami zbliża się do nas barrrdzoooo długiii weekend majowy. W powietrzu już czuć wiosnę w pełni, przyroda garnie się do życia, a słońce świeci coraz wyżej :). Dlatego warto nieco wcześniej zaplanować te parę dni wolnego by miło spędzić czas.

Weekend majowy zawdzięczamy dwóm świętom wolnym od pracy tj: 1 maja – Święto Pracy i 3 maja – Święto Konstytucji 3 maja. W tym roku biorąc 3 dni urlopu (29 i 30 kwietnia oraz 2 maja) możemy zyskać aż 9 dni wolnego łącznie ze świętami i weekendami. Oczywiście ta sytuacja jest bardzo korzystna dla osób, które pracują w trybie od poniedziałku do piątku, ale również weekendowcy mogą na tym skorzystać przy odpowiednim zaplanowaniu czasu.

weekend majowy 2013
weekend majowy 2013

Gdzie spędzić weekend majowy?

To jest pytanie do Was drodzy Czytelnicy. Może macie miejsce godne polecenia, gdzie o tej porze widoki zapierają dech w piersi. Ja osobiście z Podróżnikiem jesteśmy w pełni zakochani w naszych polskich górach, ale jest tyle pięknych miejsc, których jeszcze nie widzieliśmy. Cóż nie można być wszędzie w tym samym czasie. Wszystko przed nami. Czekamy na Wasze propozycje na weekend majowy :).


Post Author: WebTurystka

Podróże bawią, podróże kształcą, podróże uczą... Podróżowanie to moja pasja, którą podzielam wraz z Podróżnikiem. Nie ważne jest jak daleko się wybierzemy, ważne aby czerpać z tego radość i dostrzegać piękno otaczającego nas świata. Nasz blog to zaproszenie do skorzystania z tego co oferuje nam natura. Dzielimy się doświadczeniem, wiedzą i przygodami, które się Nam przytrafiają. Opisujemy miejsca, które warto odwiedzić. Chętnie przeczytamy również Twoje wrażenia z podróży. Zapraszamy do czynnego komentowania artykułów oraz do redagowania własnych - a na pewno je zamieścimy na łamach WebTurystyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *