WebTurystyka

Drugie urodziny WebTurystyki

Ach jak ten czas szybko leci Podróżniku. Nasza WebTurystyka obchodzi właśnie drugie urodziny. Z tej okazji szczególne podziękowania dla Was drodzy Czytelnicy. Dziękujemy za sympatię, ciepłe komentarze i wszelką aktywność na blogu.

Jak mawia nasz znajomy: „nowy rok – nowe możliwości” a to oznacza nowe miejsca do poznania. Mam nadzieje, że kolejny rok WebTurystyki będzie równie obfity w nowe, ciekawe do zobaczenia miejsca. Czekamy na Wasze opinie i propozycje. Życzę wszystkim Czytelnikom jak najwięcej udanych wypraw, podróży i niezapomnianych wspomnień z nimi związanymi.


Post Author: WebTurystka

Podróże bawią, podróże kształcą, podróże uczą... Podróżowanie to moja pasja, którą podzielam wraz z Podróżnikiem. Nie ważne jest jak daleko się wybierzemy, ważne aby czerpać z tego radość i dostrzegać piękno otaczającego nas świata. Nasz blog to zaproszenie do skorzystania z tego co oferuje nam natura. Dzielimy się doświadczeniem, wiedzą i przygodami, które się Nam przytrafiają. Opisujemy miejsca, które warto odwiedzić. Chętnie przeczytamy również Twoje wrażenia z podróży. Zapraszamy do czynnego komentowania artykułów oraz do redagowania własnych - a na pewno je zamieścimy na łamach WebTurystyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *