15 czerwca 2026

2 thoughts on “Muzeum Dobranocek w Rzeszowie – bo w każdym dorosłym jest dziecko

  1. Byłem w tym muzeum. Bardzo przyjazne i klimatyczne, miła obsługa. Warto pójść. Bilety też nie drogie. Przypominają się bajki dzieciństwa (jestem rocznik ’88) aż się łezka w oku kręci. Są tam też eksponaty z bajek których nawet ja nie pamiętam, więc i starsi znajdą coś dla siebie. Polecam na 100%

  2. Cudowne miejsce wspomnień dzieciństwa … Dla nas czterdziestolatków , bo pamiętamy z mężem Reksia, Misia Uszatka, Bolka i Lolka. Ale nasi mali synkowie też mieli tu dużo frajdy i wrażeń, bo znają tych bohaterów i lubią te stare bajeczki – dbam , by moje dzieci nie zachwycały się współczesnymi bajkami, których pod dostatkiem , a gdzie nie zawsze znajdą pozytywnych bohaterów . Pani przewodnik bardzo sympatyczna, wspaniałe miejsce na rodzinną wycieczkę .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *