Pakuj się na wędrówkę: najlepsze plecaki turystyczne

Dłuższe wędrówki są jak najbardziej wskazane. Można na nie pójść samemu, chociaż jest to bardzo odważna opcja, ale również dobrym rozwiązaniem będzie pójście z bliskimi osobami, dzięki czemu będzie odrobinę raźniej. Aby dłuższa wędrówka była maksymalnie spożytkowana, to warto ze sobą zabrać rzeczy takie jak: woda, jedzenie, ciepłe ubranie czy też inny potrzebny asortyment. I teraz pojawia się temat plecaków turystycznych, do których wszystkie te rzeczy wędrują – na co zwracać uwagę przy ich zakupie? Mamy kilka propozycji najlepszych plecaków turystycznych i zachęcamy do zapoznania cię z naszymi propozycjami.

Plecak turystyczny Deuter Aircontact Lite 50+10

Chcąc kupić odpowiedni plecak umożliwiający w pełni bezpieczne poruszanie się po górskich trasach, czy też innych miejscach, polecamy ci model Deuter Aircontact Lite. Świetnie sprawdzi się przy dłuższych wypadach. To, co go wyróżnia, to pojemna komora główna, do której schowasz praktycznie wszystko to, co ci potrzebne. Ponadto plecak jest wyposażony w kieszonki oraz mocowania, które gwarantują bezpieczeństwo oraz to, że będziesz mógł z niego korzystać przez wiele lat.

Istotnym czynnikiem, na który warto zwracać uwagę, jest wentylacja pleców. Ileż to razy czułeś, że nosisz na plecach prawdziwy „kamień”, który był tak ciężki, że dalsze podróżowanie nie było przyjemne? Zapewne niemało razy, ale właśnie Deuter Aircontact Lite jest odpowiedzią na takie sytuacje i został wyposażony w system wentylacji pleców umożliwiający swobodne przemierzanie kolejnych kilometrów. Dodatkowo elementy plecaka zostały pokryte specjalną siateczką, co sprawia, że twoje ciało oddycha podczas chodzenia.

Plecak został wyposażony w regulację Vari Quick, dzięki czemu możesz dopasować wysokość zawieszenia do swojego wzrostu. Plecaki turystyczne – e.horyzont.pl to idealne miejsce, w którym znajdziesz wartościowe plecaki. Model Deuter Aircontact Lite możesz właśnie zakupić klikając w powyższy link.

Plecak wspinaczkowy Deuter Guide Lite 30+

Są osoby, które poza przemierzaniem kolejny kilometrów w górach czy innych miejscach kochają dodatkową dawkę adrenaliny. Deuter Guide Lite 30+ doskonale sprawdza się właśnie w takich sytuacjach. Dużym jego plusem jest lekkość oraz to, że zmieści się do niego prawie cały ekwipunek. Specjalna konstrukcja stelaża pozwala na odpowiednie ułożenie oraz stabilizację pleców, co dla bardziej doświadczonych amatorów wspinaczek będzie ważną zaletą.

Plecak wspinaczkowy ma pomagać w profilowaniu pleców, a dzięki pasowi biodrowemu posiadającemu możliwość regulacji oraz całkowitego odpięcia jest to w pełni możliwe. Podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu, został on wyposażony w system dobrej wentylacji. Jakich akcesoriów potrzebujesz na wspinaczki? Najistotniejsze jest to, że wszystkie pomieszczą się w plecaku Deuter Guide Lite 30+!

Plecak turystyczny Crosstrail 22 ST Blue Jewel

Ostatnią naszą propozycją jest plecak przeznaczony dla pań, o których również nie mogliśmy zapomnieć. Jack Wolfskin przygotował produkt wyposażony w siatkę dystansową, która nie ogranicza miejsca w plecaku, a w dodatku jego ogromną zaletą jest to, że w znacznej mierze został stworzony z materiałów przeznaczonych do recyklingu.

Panie z pewnością docenią technologię Soft Neck, dzięki której kark jest chroniony przed przeciążeniami, a jest to nierzadki problem wśród kobiet, które muszą dźwigać ciężary znajdujące się w plecaku. Plecak jest bardzo dużych rozmiarów i posiada wiele komór, dzięki czemu nie będzie żadnego problemu z tym, aby pomieścić w nim wszystko, co jest potrzebne. Dodatkowo posiada on paski kompresyjne mogące służyć jako troki np. do przyczepienia odzieży. Ciekawostką jest to, że został on wyposażony w gwizdek alarmowy i pokrowiec przeciwdeszczowy, dzięki czemu twoja ochrona będzie znacząco zwiększona. Są to drobnostki, jednak mają duży wpływ na bezpieczeństwo oraz ostateczną ocenę plecaka.

Pamiętaj, że nasze propozycje mają charakter subiektywny, jednak staraliśmy się jak najbardziej obiektywnie oddać rzeczywistość i powyższe propozycje są z pewnością wartościowe, i takie produkty w pełni się sprawdzą na wycieczkę. Życzymy ci przyjemnego spacerowania!


Post Author: info_pras

Zespół WebTurystyka informuje, że wszystkie artykuły tego użytkownika mają znamiona informacji handlowej. Dlatego mogą występować w nich treści mające zachęcić do odwiedzenia serwisów autora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *