Jesień: Park

Polska złota jesień

23. IX przyszła do nas kalendarzowa jesień – cóż począć dni stają się krótsze, a noce dłuższe i zimne. Wielu zapewne nie zechce się wychylić nosa z domu (nie chce myśleć co będzie w zimie). Jednak tym co nie zrezygnują w tym okresie z podróżowania, pieszych czy rowerowych wycieczek otaczający nas świat wynagrodzi z nawiązką.

Proponuję przede wszystkim wycieczki do parków lasów i wszędzie tam gdzie można zobaczyć przepiękne kolory zmieniającego się świata przyrody. Tylko o tej porze roku możemy zobaczyć piękne brązy czerwienie i złoto na drzewach. Na spacerze po parku możemy często zobaczyć wiewiórki gromadzące zapasy na zimę. Gromady ludzi z dziećmi, którzy zbierają liście aby udekorować stoły (nie tylko kwiaty wyglądają dobrze jako ozdoba), z różnobarwnych liści też można skomponować wspaniałe bukiety. Zachęcam do aktywnego wypoczynku, zwłaszcza spacerów, które nie muszą być długie, ale przyniosą zapewnią wielu niezapomnianych wspomnień.

W dzisiejszym dniu będzie mniej czytania, ale za to spróbuje pokazać Polską złota jesień na zdjęciach.

Park - jesień

Staw - jesień


Post Author: WebTurystka

Podróże bawią, podróże kształcą, podróże uczą... Podróżowanie to moja pasja, którą podzielam wraz z Podróżnikiem. Nie ważne jest jak daleko się wybierzemy, ważne aby czerpać z tego radość i dostrzegać piękno otaczającego nas świata. Nasz blog to zaproszenie do skorzystania z tego co oferuje nam natura. Dzielimy się doświadczeniem, wiedzą i przygodami, które się Nam przytrafiają. Opisujemy miejsca, które warto odwiedzić. Chętnie przeczytamy również Twoje wrażenia z podróży. Zapraszamy do czynnego komentowania artykułów oraz do redagowania własnych - a na pewno je zamieścimy na łamach WebTurystyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *