Pierwsze urodziny Webturystyki

WebTurystyka ma już rok!!!

Drodzy Czytelnicy jesteśmy z Wami już okrągły rok. Dziękujemy za wszystkie komentarze, dodatkowe wpisy przez Was utworzone. Dziękujemy również za tak liczne odwiedziny.

Aż trudno uwierzyć, że istniejemy już 365 dni – okrągły rok. Pierwszy wpis jaki się pojawił to „turystyka”, w którym objaśniamy etymologie tego słowa. Przede wszystkim szczerze zachęcamy do aktywnego wypoczynku i nie bójmy się świata. Jeśli tylko nadarza się okazja bierzmy plecak i poznawajmy naszą okolice bliską i daleką.

Pierwsze urodziny Weburystyki
Pierwsze urodziny Webturystyki

Na koniec, drodzy Czytelnicy zachęcam Was do pisania własnych tekstów na łamach WebTurystyki, a także do polecania ciekawych miejsc. Chętnie je odwiedzimy z Podróżnikiem i opiszemy wrażenia z podróży.

Życzymy wspaniałych przygód

Administracja WebTurystyki


Post Author: WebTurystka

Podróże bawią, podróże kształcą, podróże uczą... Podróżowanie to moja pasja, którą podzielam wraz z Podróżnikiem. Nie ważne jest jak daleko się wybierzemy, ważne aby czerpać z tego radość i dostrzegać piękno otaczającego nas świata. Nasz blog to zaproszenie do skorzystania z tego co oferuje nam natura. Dzielimy się doświadczeniem, wiedzą i przygodami, które się Nam przytrafiają. Opisujemy miejsca, które warto odwiedzić. Chętnie przeczytamy również Twoje wrażenia z podróży. Zapraszamy do czynnego komentowania artykułów oraz do redagowania własnych - a na pewno je zamieścimy na łamach WebTurystyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *